Як кістка в горлі! Три знаки Зодіаку, які всіх дратують

Такі люди здатні збісити за лічені хвилини

Овен

До непростого характеру Овна можуть адаптуватися тільки одиниці, та й тільки ті, хто може похвалитися небувалою витримкою. Овни люблять підганяти всіх довкола, обурюватися і завжди поспішати вперед. Їм просто не сидиться на місці.

Овни люблять голосно розмовляти, відвертати увагу нескінченними запитаннями та жартувати. Все нічого, але це не надто добре, коли інші просто не хочуть спілкуватися.

Овнів це не засмучує, вони  відправляються шукати нових «жертв» зі ще більшим напором.

Лев

Найбільше людей дратує надмірна самовпевненість Лева. Він докладає надто багато зусиль, аби довести, що інші не мають рації. Близькі обурюються, а Леви впевнені, що їм просто заздрять.

Цей знак Зодіаку - знаний нахаба, і часто навіть забуває поцікавитися справами інших.

Леви не вміють програвати й поразку переносять дуже болісно.

Діва

Навіть в ідеальній роботі знайдеться купа помилок, якщо оцінювати її візьмуться Діви. Вони розкритикують будь-який план, критику на адресу інших смакують особливо довго.

Але якщо зачепити їхнє власне самолюбство – вони знайдуть тисячі відмовок й призначать винуватого.

Це дуже дратує найближчих. Натомість Діви нетерпимі до найменших недосконалостей у побуті: надто тонко нарізаний хліб, погано складені рушники та інше. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень