Перевірка стосунків – Тельцям, позитивні фінансові зміни – Близнюкам: гороскоп на 11 березня

А Терезам нагадають про давні гріхи

ОВНИ

Не варто призначати на цей день ділові зустрічі або запрошувати гостей. Не виключено, що ваші дії будуть непередбачуваними та імпульсивними, а це може спровокувати конфлікт.

ТЕЛЬЦІ

У самотніх Тельців буде шанс незвичайної зустрічі, яка змінить життя.

 

Ці відносини навряд чи закінчаться шлюбом, але подарують вам багато щастя.

 

Подружні пари будуть переживати складний період перевірки стосунків на міцність.

БЛИЗНЮКИ

Вас чекає хороший день. Можливі позитивні фінансові зміни. Головне – правильно розпорядитися несподіваними грішми.

РАКИ

Перед вами можуть відкритися нові професійні перспективи. Ви будете раді зануритися у нову, цікаву й захоплюючу справу.

ЛЕВИ

Цей день сприятливий для реорганізації справи, перестановки кадрів. Щоправда, цим ви можете зіпсувати відносини з підлеглими або колегами.

ДІВИ

День запам'ятається багатьом Дівам як день розчарування і краху надій. Обранці продемонструють такі риси характеру, про які ви, засліплені почуттями, навіть не підозрювали.

ТЕРЕЗИ

Вірогідні незаплановані грошові витрати. В особистих стосунками теж можуть виникнути неприємності. Не виключено, що спливуть давні гріхи та образи.

СКОРПІОНИ

Контролюйте свої емоції, стежте за тим, щоб нікого не образити. Бажано усамітнитися і тимчасово відсторонитися від усього, що відбувається. Вам потрібен перепочинок.

СТРІЛЬЦІ

Події не раз поставлять вас у глухий кут, змушуючи підкорятися бажанням інших людей. Не варто йти на угоду з совістю - ваші доброзичливість і чисті помисли допоможуть розібратися у суперечливій ситуації.

КОЗЕРОГИ

День характеризується послабленням захисних сил організму. Вам потрібно уникати перевантажень і зайнятися оздоровчими процедурами.

ВОДОЛІЇ

Ділова поїздка не принесе ні задоволення, ні користі. Не виключена поява на вашому шляху безлічі дрібних неприємностей, які можуть довести вас до відчаю. Що б не відбувалося – не втрачайте віри у себе.

РИБИ

Аби день вдався, необхідно розрахувати сили, можливості і фінансові кошти. Також варто уникати метушні і виробляти терпіння.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень