Як зрозуміти, що пора збирати картоплю? Метод, що ніколи не підводить

2 ознаки, які говорять самі за себе

Надто раннє викопування картоплі призводить до того, що бульби просто не долежать до весни. Тому, перед тим, як приступити до збирання врожаю, слід упевнитись, що час настав.

Для цього відкопайте 4-5 кущів, що ростуть на різних сторонах плантації. Після цього проведіть тест, струсивши кущ за бадилля: якщо картопля достигла, бульби повинні легко відокремлюватися від корінців.

 

А ще один спосіб – потерти картоплинки між собою: шкірка не повинна легко здиратися.

Пам’ятайте, що слід заздалегідь обладнати місце, куди ви збираєтесь переносити викопаний врожай картоплі на просушування. Це має бути закрита від прямих сонячних променів ділянка, куди не потраплятиме дощ. Крім цього, майданчик повинен добре провітрюватись. Тут картопля має провести близько 2-3 тижнів. Так у вас буде можливість відбракувати зіпсовані бульби.

Джерело: prostoway

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень