Як зменшити витрати води та заощадити гроші: Корисні поради

Ними варто скористатись

Цього року як ніколи потрібно навчитися економити. Пропонуємо кілька порад, щоб навчитися економити воду та заощадити гроші. До того ж на якість це не вплине.

Як економити воду?

  1. Відремонтуйте, або замініть крани, які течуть. Там «крапають» гроші.

  2. Грійте у чайнику стільки води, як вам треба на чай, не нагрівайте повний чайник води, яка при закипанні випаровуватиметься. До того ж ви дарма витрачаєте енергоресурс, щоб її нагріти.

  3. Не розморожуйте м’ясо у воді, адже ви її потім просто виллєте. Завчасно виймайте м’ясо з морозилки і кладіть у холодильник. Це найправильніший і найекономніший спосіб розморожування.

  4. Не мийте посуд та овочі під проточною водою. Можна робити це в окремій ємності, набравши в неї теплої води. А потім лише залишиться сполоснути помитий посуд під проточною водою.

  5. Купіть посудомийну машину. Вона миє посуд набагато економніше, ніж ви власноруч.

  6. Не викидайте залишки їжі в унітаз, аби щоразу не довелося змивати.

  7. Покладіть у бачок унітаза одну пластикову пляшку, заповнену водою. Ця хитрість дозволить набирати в бачок менше води. А отже, при змиванні її менше витрачатиметься.

  8. Приймайте душ, а не ванну.

  9. Вимикайте воду, коли чистите зуби.

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень