Як живе колишній чоловік Ані Лорак: він виявився кращим за зрадницю

Мурат Налчаджиоглу живе у Києві, намагається спілкуватися українською та допомагає ЗСУ

Колишній чоловік зрадниці Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу, який пішов від опальної співачки до візажистки Лілії Реус, виявився кращим за свою колишню. Поки скандальна зірка продовжує витанцьовувати перед росіянами та мовчить про повномасштабну війну, турецький бізнесмен живе в Україні.

— Живе, виявляється, він, у Києві. І є співзасновником турецької косметичної компанії.

 

А ще дуже активно допомагає ЗСУ, — розповів у новому випуску «Слава ПРО» ведучий Слава Дьомін.

Він зазначив, що запрошував колишнього чоловіка Лорак на інтерв'ю. Проте бізнесмен відмовився. Як пожартував Дьомін, Налчаджиоглу точно знає, про що його будуть питати. А говорити про зрадницю Лорак він, ймовірно, не хоче.

Декілька днів тому Налчаджиоглу повідомив, що під час жахливих землетрусів у Туреччині постраждало місто, де він виріс. Туди він направив допомогу. Також бізнесмен розповів, що косметична компанія, співзасновником якої він є, допомагає Збройним Силам України та лікарням, де лікують поранених.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень