«Найтитулованішу» запроданку Лорак у Європі вже не чекають: всі її концерти скасували

Каже, то коронавірус винен у всьому

У Німеччині та Чехії скасували всі концерти Ані Лорак з туру The Best. Сталося це завдяки хвилям протестів українських біженців у країнах Європи.

Про це йдеться на сайтах купівлі квитків.

Через що скасували концерти?

Зрадниця Ані Лорак повинна була виступити в Німеччині та Чехії в рамках туру The Best з 21 жовтня по 3 листопада, але буквально за декілька днів до початку концертів їх скасували.

На одному сайті з квитками вказано, що це сталося через поширення коронавірусної інфекції

А на іншій платформі як причину вказано несприятливу геополітичну ситуацію. І зазначено, що всі ці концерти перенесли на 2023 рік.

На офіційному сайті заяв про скасування виступів немає, як немає й афіш, які були опубліковані раніше.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень