«Мільйони британців не зможуть дозволити собі тепло та їжу цієї зими», - мер Лондона

«Кінець епохи достатку в Європі та Франції», - каже Макрон

Ліворуч -- Садік Хан -- мер Лондона, праворуч -- Емануель Макрон

Наступна зима може стати однією з найскладніших не лише для України та українців.. Про ресурсну та кліматичну кризу заговорили й у столицях Європі.

Для прикладу, президент Макрон вважає, шо у Європі загалом та у Франції зокрема закінчився «період достатку та безтурботності»

Засідання ради міністрів Франції. Фото з публікації в "Le Mond"

Як пише Le Mond, французький лідер заявив про це 24 серпня на відкритті щотижневого засідання свого кабінету міністрів:

«Те, що ми переживаємо зараз, як я вважаю, це — своєрідний великий переворот чи велике потрясіння.

 

По суті, ми переживаємо кінець періоду достатку, кінець дешевої ліквідності.

 

Маємо усвідомити й економічні наслідки— кінець доступності продуктів та технологій, які, як нам здавалося, були постійно доступними».

На думку Макрона, все це вимагає проведення великої роботи з екологічного планування та рішучого «скорочення викидів парникових газів».

Іншим палким прихильником «декарбонізації» (тобто зменшення викидів вуглекислого газу) є британський політик-лейборист та мер Лондона Садік Хан.

Днями він привернув до себе загальну увагу повідомленням у Твіттер, в якому мер Лондона попередив, що мільйони жителів Великобританії не зможуть дозволити собі взимку опалення та їжу.

«Для багатьох мова буде йти не про вибір між опаленням та харчуванням — як не сумно, вони не зможуть дозволити собі ні того, ні іншого», — вважає Садік Хан.

При цьому мер Лондона послався на інфографіку агентства Bloomberg, згідно з якою розмір середнього річного рахунку за електроенергію в січні 2023 року може перевищити £4 тис.

Тож Хан закликав владу Британії втрутитися й зупинити зростання цін на електроенергію, аби «люди могли задовольнити свої базові потреби».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень