

Від співачки відмовилися всі її співробітники
Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну.
— Наскільки я знаю, на другий день після початку війни вся команда, яка з нею працювала, а це переважно були українці, просто зникла.
Просто поїхала в Україну до своїх рідних, напевно, до своїх батьків на батьківщину. Тому зараз усіма своїми справами вона займається сама.
Тому це все виглядає безглуздо, - сказав Боднарчук в інтерв'ю Аліні Доротюк.
Він додав, що раніше вони дружили з Лорак, тому йому не просто коментувати ситуацію, що склалася навколо неї. Також Боднарчук зазначив, що ідея Лорак поїхати з туром в Європу спочатку була провальною.
— По-перше, це дуже очікувано і прогнозовано, що ніякого туру в Європі бути не може.
Не дуже зрозуміло, хто туди прийде. Це взагалі була безглузда ідея, - уточнив режисер.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
51-річний Винник показав свого єдиного спадкоємця від Таюне (ФОТО)
3 предмети, які не пускають нечисту силу в дім: народні прикмети
Дізнайтеся за своїм прізвищем, в якому куточку України взяв початок ваш рід
Як визначити свою тварину-талісман за датою народження? Спробуйте й ви
Іменну зірку Ані Лорак у Чернівцях нарешті вирішили прибрати офіційно (ФОТО)
«Ти - дно, і ти не українка»: відома співачка «рознесла» Ані Лорак за мовчання про війну в Україні (ВІДЕО)
Опам‘яталася на 7-ий день: Лорак висловилася про війну. Про путіна не згадала
«Жах, невже вона не бачить?!»: Ані Лорак шокувала підписників своїм виглядом (ВІДЕО)
Українська співачка розплакалася на сцені Кремля
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415