Як збільшити тепловіддачу батареї: Три прості способи

Актуальні поради

Отримувати з батарей усю тепловіддачу можна простими способами, не реконструюючи опалювальну систему.

Як змусити батарею працювати з більшою тепловіддачею

  • Бруд

Батарея може мати гіршу теплопровідність через засмічення, яке є на її поверхні. Тому батареї обов’язково треба регулярно мити, аби на них не лежав шар пилу.

  • Відбиваючий екран

Батарея віддає своє тепло й у приміщення, і у зовнішню стіну. Тому, аби зберегти тепло, треба поставити бар'єр між батареєю та стіною. Екрани, що відбивають тепло, можна купити в будівельному магазині й встановити їх за батареєю.

  • Циркуляція повітря

Завдяки циркуляції повітря відбувається теплообмін між теплішим шаром повітря, що примикає до батареї, і більш прохолодним повітрям приміщення. Цей теплообмін можна активізувати, поставивши поряд із батареєю невеликий вентилятор. Він посилить циркуляцію повітря та забезпечить швидше нагрівання приміщення.  

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень