Як збільшити тепловіддачу батареї: Три прості способи

Актуальні поради

Отримувати з батарей усю тепловіддачу можна простими способами, не реконструюючи опалювальну систему.

Як змусити батарею працювати з більшою тепловіддачею

  • Бруд

Батарея може мати гіршу теплопровідність через засмічення, яке є на її поверхні. Тому батареї обов’язково треба регулярно мити, аби на них не лежав шар пилу.

  • Відбиваючий екран

Батарея віддає своє тепло й у приміщення, і у зовнішню стіну. Тому, аби зберегти тепло, треба поставити бар'єр між батареєю та стіною. Екрани, що відбивають тепло, можна купити в будівельному магазині й встановити їх за батареєю.

  • Циркуляція повітря

Завдяки циркуляції повітря відбувається теплообмін між теплішим шаром повітря, що примикає до батареї, і більш прохолодним повітрям приміщення. Цей теплообмін можна активізувати, поставивши поряд із батареєю невеликий вентилятор. Він посилить циркуляцію повітря та забезпечить швидше нагрівання приміщення.  

Джерело: biz.today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень