В «Рівнетеплоенерго» розповіли, хто першим отримає тепло у Рівному (ФОТО)

Опалювальний сезон починається відзавтра - з 3 листопада

Лише сьогодні вранці стало відомо, що з 3-го листопада у Рівному стартує опалювальний сезон.

Про це заявив міський голова Олександр Третяк.

А вже по обіді в ТОВ «Рівнетеплоенерго» дали роз’яснення, кому насамперед варто очікувати завтра на теплі батареї:

Першочергово подача тепла розпочнеться у заклади освіти, лікарні та дошкільні навчальні заклади.

 

Потому розпочнеться подача теплоносія до житлових будинків.

 

Варто зауважити, що першочергово подача тепла буде здійснюватись до будинків, які мають акти готовності до опалювального сезону. Головам ОСББ та керівникам управляючих компаній варто зважати на необхідність складання відповідних актів.

Тепловики наголошують, що процес початку опалювального сезону займе декілька днів. Це пов’язано з процедурою розпломбування газових лічильників, після чого мають запустити газові котли.

Водночас котельні, які працюють на твердому біопаливі , розпочнуть свою роботу відразу, кажуть у «Рівнетеплоенерго».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень