Як завершився Union Riding Cup для рівненських вершниць (ФОТО)

З 13 по 15 серпня змагання відбувались у Жашкові

Три призові місця вибороли рівняни на Відкритих змаганнях з кінного спорту (подолання перешкод) ІІ етап Кубку «Union Riding Cup». З 13 по 15 серпня вони відбувались у Жашкові, Черкаської області на базі КСК «Parade Allure». Туди прибули спортивні пари із дев’яти областей. Про це повідомляє пресслужба обласної Федерації кінного спорту.

Вихованки кінно-спортивного клубу «Патріот», наймолодшій з яких 10 років, на Кубку достойно представили Рівненщини.

Аліса Шумаєва і Тора – стали чемпіонами Кубка «Union Riding Cup». У відкритому класі, коні від 4-х років, Аліса вперше виступала на маршруті 80 см і одразу показала найкращий результат на старті, де змагалось 18 пар з усієї України!

 

Євгенія Хомюк на Свені – отримали золоту нагороду. Їх тандем переміг на маршруті 60 см. Також пара, так само як і Аліса й Тора, нарощує висоти й виходить на новий рівень складності в другій половині змагального сезону.

 

Анастасія Павлось та Атлантік – срібні призери змагань на маршруті 105 см. Це чудовий результат, адже Анастасія займається в КСК «Патріот» всього 9 місяців. Вона виступала на двох конях. Златка – новий партнер Анастасії, вони вперше виступали разом, пристойно пройшли всі маршрути й впорались із головним завданням тренера - відпрацювати роботу на манежі в режимі реальних змагань.

Дарія Вакулінська на Дамаску цього разу залишилась без медалі, але технічно грамотно пройшли свої маршрути. Так буває в спорті, що фарт виявився не на їхньому боці.

Олександра Левшук і Вікторі Тайм так само не змогли завершити свої виступи результативно, хоча були за крок до медалі, зупинялись на 4, 5 сходинках. Ці спортсмени тільки недавно стали в пару і теж звикають один до одного, повідомляють у Федерації.

Через 10 днів рівнянки будуть виступати в Києві на Відкритих змаганнях з конкуру PEL та KYIV HORSE SHOW.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень