Як телефон може сигналізувати про прослушку: легкий спосіб визначити прихований доступ

Зловмисники можуть мати доступ до камери та мікрофона

На смартфоні можуть бути програми зі шкідливими функціями. Зокрема, це стосується смартфонів Android, адже там є безліч відкритих та прихованих функцій. Наприклад, є можливість з’ясувати, чи якісь програми приховано використовують камеру, чи мікрофон на вашому пристрої.

Інструкцію опублікував портал Makeuseof. Автори зазначають, що коли програма намагається використовувати камеру чи мікрофон вашого пристрою в Android, ви одразу побачите зелений індикатор у верхньому правому куті рядка стану.

Якщо ви бачите зелену крапку, це означає, що програма на вашому пристрої використовує камеру або мікрофон.

Зелена крапка у верхньому правому кутку означає, що вас слухають

Отримати детальну інформацію можна, відкривши швидкі налаштування, провівши пальцем по екрану згори вниз і торкнувшись значка камери чи мікрофона. Ви зможете перейти до налаштувань безпеки та конфіденційності на своєму пристрої. Тут ви зможете побачити, які програми нещодавно використовували камеру чи мікрофон на вашому пристрої Android.

Аби вони цього не робили, заходите в програму і видаляєте дозволи для неї або зайшовши в налаштування скасовуєте дозволи на камеру та мікрофон.

Джерело: Телеграф

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень