Можете втратити гроші через розмови телефоном: Список небезпечних номерів

Зверніть увагу на ці поради

Шахраїв не зупиняє навіть повномасштабне вторгнення. Адже вони постійно вигадують нові схеми для того, аби вкрасти ваші гроші. Однак зараз вони активізувалися з новою силою. І тепер ви можете втратити свої заощадження, просто відповівши на дзвінок з мобільного.

Небезпека телефонних номерів

Сьогодні ви можете зателефонувати співрозмовнику й через певні месенджери. Однак є і ті люди, які користуються звичайними кнопковими телефонами. Памʼятайте, що деякі дзвінки є потенційно небезпечними.

Ось лише кілька номерів, на які потрібно відповідати обережно.

Іноземний код – будь-які телефони, які починаються не з українського коду. Наприклад, +1-303 це штат Колорадо (США). Також варто звернути увагу на другу цифру +7 – це код Росії. Відповідно, дзвінки від іноземних абонентів тарифікуватимуться за нормами міжнародного зв’язку.

Невідомі номери – багато людей відразу беруть слухавку, навіть якщо дзвонить невідомий номер. З великою ймовірністю це можуть бути саме шахраї.

Короткі номери – мова йде про номери типу 800 або 700. Вони можуть належати комерційним організаціям, але часто телефонують інтернет-магазини, спамери та рекламники.

Безплатні номери – комбінація +3800 означає те, що вам намагається додзвонитися організація. Якщо ви не очікуєте на дзвінок від фірми, то краще проігнорувати.

Джерело: itechua.com

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень