Можете втратити гроші через розмови телефоном: Список небезпечних номерів

Зверніть увагу на ці поради

Шахраїв не зупиняє навіть повномасштабне вторгнення. Адже вони постійно вигадують нові схеми для того, аби вкрасти ваші гроші. Однак зараз вони активізувалися з новою силою. І тепер ви можете втратити свої заощадження, просто відповівши на дзвінок з мобільного.

Небезпека телефонних номерів

Сьогодні ви можете зателефонувати співрозмовнику й через певні месенджери. Однак є і ті люди, які користуються звичайними кнопковими телефонами. Памʼятайте, що деякі дзвінки є потенційно небезпечними.

Ось лише кілька номерів, на які потрібно відповідати обережно.

Іноземний код – будь-які телефони, які починаються не з українського коду. Наприклад, +1-303 це штат Колорадо (США). Також варто звернути увагу на другу цифру +7 – це код Росії. Відповідно, дзвінки від іноземних абонентів тарифікуватимуться за нормами міжнародного зв’язку.

Невідомі номери – багато людей відразу беруть слухавку, навіть якщо дзвонить невідомий номер. З великою ймовірністю це можуть бути саме шахраї.

Короткі номери – мова йде про номери типу 800 або 700. Вони можуть належати комерційним організаціям, але часто телефонують інтернет-магазини, спамери та рекламники.

Безплатні номери – комбінація +3800 означає те, що вам намагається додзвонитися організація. Якщо ви не очікуєте на дзвінок від фірми, то краще проігнорувати.

Джерело: itechua.com

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень