Як правильно заряджати смартфон: Помилки, які «вбивають» гаджет

«Життя» смартфона можна продовжити

Сучасні телефони не можна розряджати до 1%. Це негативно впливає на роботу операційної системи і на акумулятор. Тому телефон не треба боятися часто підзаряджати.

Колись, як тільки з’явилися мобільні телефони, була помилкова думка, що їх треба розряджати у «нуль».

Так ось, це лише міф, і робити так категорично не потрібно. Сучасні акумулятори повної розрядки не потребують. Як і зарядки до 100%.

Як правильно заряджати телефон

Фахівці попереджають: повна розрядка, як і зарядка до 100%, літієво-іонним акумуляторам більше шкодить, ніж приносить користь. Якщо заряджати свій телефон так постійно, але будьте готові до того, що дуже скоро вам знадобиться ремонт, а то й новий гаджет, адже батарея погано триматиме заряд.

А ось часткова зарядка навпаки лише продовжить термін служби акумулятора. Та й у принципі, найкраще тримати рівень заряду в діапазоні від 30 до 80%, навіть якщо вам доведеться ставити телефон на зарядку 10 разів на день.

Джерело: itechua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень