А ви знали, чому не можна використовувати відбиток пальця у смартфоні?

Пояснюють спеціалісти з цифрової криміналістики

Використовувати відбиток пальця для розблокування смартфона не рекомендується. Спеціалісти з цифрової криміналістики пояснили чому.

У смартфонах нового покоління з'явилася така функція, як розблокування за допомогою відбитка пальця. Багато користувачів гаджетів визнали таке нововведення корисним. До того ж воно не займає багато часу. Достатньо лише прикласти палець до сканера.

Однак такий спосіб розблокування смартфона не можна вважати безпечним.

Фахівці зазначили, що зловмисники можуть скопіювати відбиток пальця, наприклад, зі скляної склянки, і відтворити на полімерній основі.

А ще на людину можуть чинити психологічний тиск або застосувати силу і таким чином змусити розблокувати пристрій.

Найбезпечніший і надійний спосіб блокування гаджета — це складний пароль, який буде знати лише власник, вважають експерти.

Вони порадили відключити спосіб розблокування пристрою по відбитку пальця і обличчю і залишити лише пін-код.

Пін-код для входу в смартфон повинен містити якомога більше символів. При цьому використовувані для пароля символи не повинні використовуватися, наприклад, для доступу в додатки, соціальні мережі, інші інтернет-ресурси. Тобто пін-код повинен бути унікальним.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень