Як припаркуватися впритул без парктроніка та камери (ЛАЙФХАК)

Паркуємося впевнено!

Паркуватися з камерою чи парктроніком дуже зручно, але не всі автомобілі ними оснащені.

Втім, спосіб паркуватися впевнено і майже впритул є!

Мало того, що він безкоштовний, так ще й працює краще, ніж парктронік чи камера. Перший відчуває відстань, але не висоту, а вічко фронтальної камери часто забруднюється.

Для цього лайфхака потрібне лише дзеркало заднього виду, правда, використовувати його ми будемо під час руху вперед.

Як тільки нижня кромка його корпусу збігається з нижнім краєм бордюру (кутом між ним та асфальтом), зупиняємось. У цей момент між бампером і початком тротуару залишатиметься не більше 20 см.

Той самий принцип можна використовувати, якщо потрібно під'їхати до стіни будинку або гаража. Єдина відмінність у тому, що замість стику бордюру та асфальту за орієнтир приймаємо кут стіни та асфальту.

Звичайно, перед застосуванням поради на практиці потрібно обкатати її на своєму автомобілі. У машин відрізняються довжина капота й розташування бічного дзеркала. Та й водії сидять по-різному.

Але загалом лайфхак цілком робочий.

Якщо на «примірці» помітите суттєві відхилення від запропонованих орієнтирів, не поспішайте відмовлятися від ідеї. Встановіть свої контрольні точки на тому ж нерухомому елементі - бічному дзеркалі. Можливо, у вас лінія бордюру не доходитиме до корпусу або, навпаки, заходитиме на скло.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень