Як прати одяг, щоб він не розтягнувся, не пошкодився і не зламав пральну машинку

Лайфхаки від досвідчених господинь

Часто одяг після прання буває ще в гіршому стані, ніж був до цього. Речі у барабані можуть пошкодитися, також впливає на їхній стан і температура води.

Зверніть увагу на гачки та застібки

Застібаємо

Коли ви кладете у пральну машинку одяг, потрібно всі гачки, блискавки, застібки, липучки, кнопки застібати. Якщо цього не зробити, то від прання одяг розтягнеться, а можливо, і пошкодиться, якщо блискавки металеві.

Розстібаємо

Попри те, що майже завжди всі речі перед пранням треба застібнути, є ті випадки, коли цього робити не варто. Наприклад, коли у вас одяг на ґудзиках. Їх застібати не треба, часто вони під час прання можуть відірватися і навіть пошкодити пральну машинку.

Зауважимо, що тонкий трикотаж на ґудзиках треба прати у делікатному режимі, адже під час інтенсивного прання отвори для ґудзиків можуть втратити форму.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень