Як повернути об’єм випраному пуховику: Рятуємо зіпсований верхній одяг

Після домашнього прання

Усім відомо, що правильно випрати вдома пуховик доволі складно. Найкраще такий верхній одяг віддавати у хімчистку. Однак, якщо ви плануєте спробувати почистити пуховик самостійно, то вам варто знати, як повернути йому гарний вигляд після прання.

Адже у процесі прання наповнювач усередині куртки або пальта збивається і зовнішній вигляд одягу стає непрезентабельним.

 

Та й здатність пуховика зігрівати знижується.

Як повернути об’єм пуховика після прання

Якщо виріб ще вологий, завантажте його назад у барабан, додавши кілька тенісних м’ячиків і ввімкнувши функцію віджиму. Цю процедуру можна повторити ще кілька разів і пуховик розтруситься.

Найефективніший, але й найбільш трудомісткий спосіб – розібрати наповнювач руками. Ви зможете самостійно розподілити наповнювач у пуховику.

Якщо пуховик вже висох, спробуйте добре «збити» його палицею – качалкою чи навіть ручкою від швабри.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень