Як і де на Рівненщині перевіряють ціни на товари

Мешканці області активно скаржилися на здорожчання

На Рівненщині стабілізувалась ціни на товари першої потреби. Нагадаємо, у перші тижні війни мешканці області скаржилися на безпідставне підняття цін на крупи, борошно, цукор та інші продукти і товари. Загалом від початку війни на управління Держпродспоживслужби області надійшло понад півтисячі усних звернень від громадян і десяток письмових щодо завищення цін.

Зараз в області проводять щоденний моніторинг вартості товарів у 300 аптеках та у майже тисячі закладах торгівлі, повідомила начальниця управління організаційно-господарського забезпечення Ірина Шай.

Контролюють фахівці також вартість пального на мережевих АЗС Рівненщини, зокрема, перевірили вже півтори сотні заправок. З підприємцями-порушниками провели роз’яснювальну роботу і всі порушення усунули.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень