«Я витрачала гроші своїх чоловіків»: Слава Камінська розсекретила, звідки у неї 5 квартир

Їх здає в оренду

Українська співачка Слава Камінська в програмі «Світське життя» розповіла, що у неї є спонсор, який їй допомагає фінансово, а також на утримання дітей дає гроші її ексчоловік Едгар Камінський.

На фото: Слава Камінська з ексчоловіком Едгаром Камінським

Втім, у самої Камінської також є фінансова подушка. За 15 років виступів у складі групи «НеАнгели» вона змогла накопичити хорошу суму, а також у неї є п'ять квартир, які вона зараз здає в оренду.

Мені допомагає спонсор і батько моїх дітей. Але я 15 років працювала, я щось змогла відкласти собі. У мене є нерухомість - 5 квартир, які я здаю в оренду.

 

Коли хтось витрачав свої гроші, я витрачала гроші своїх чоловіків. Не можу сказати, що я багато заробляю з цих квартир, але вони є і це дуже добре, - сказала Камінська.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень