«Я витрачала гроші своїх чоловіків»: Слава Камінська розсекретила, звідки у неї 5 квартир

Їх здає в оренду

Українська співачка Слава Камінська в програмі «Світське життя» розповіла, що у неї є спонсор, який їй допомагає фінансово, а також на утримання дітей дає гроші її ексчоловік Едгар Камінський.

На фото: Слава Камінська з ексчоловіком Едгаром Камінським

Втім, у самої Камінської також є фінансова подушка. За 15 років виступів у складі групи «НеАнгели» вона змогла накопичити хорошу суму, а також у неї є п'ять квартир, які вона зараз здає в оренду.

Мені допомагає спонсор і батько моїх дітей. Але я 15 років працювала, я щось змогла відкласти собі. У мене є нерухомість - 5 квартир, які я здаю в оренду.

 

Коли хтось витрачав свої гроші, я витрачала гроші своїх чоловіків. Не можу сказати, що я багато заробляю з цих квартир, але вони є і це дуже добре, - сказала Камінська.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень