Загиблого на Рівненщині Василя можна було врятувати, кажуть у «швидкій» (ВІДЕО)

Але для цього діяти треба було ДУЖЕ швидко. Лікарі показали – ЯК

«Я так хотіла, щоб він жив», - каже сестра, яка насправді в тій ситуації зробила все, що могла

17 червня у Березному 45-річному Василеві Зелику відірвало руку: деталь на ходу відлетіла від колеса лісовоза і поцілила в чоловіка, завдавши смертельної травми.

За всіма ознаками автомобіль був у неналежному технічному стані, що й призвело до трагедії. Поламку супроводжував гуркіт.

Можна припустити, що деталь, яка відірвалася на ходу, ще й маючи великий обертовий момент, летіла з величезною швидкістю.

Василь від удару відлетів і вдарився головою об асфальт.

Але головне, що обід відірвав чоловікові руку й з рани почала бити кров.

"Страшно так гепнуло, як взрив", - каже сусідка

Теоретично, кажуть медики, якби поряд був хтось, хто міг би швидко й правильно накласти джгута чи паска, аби зупинити кровотечу, то потерпілого можна було б врятувати.

 

Але для цього діяти треба було дуже швидко.

Крові, як бачимо, не так багато: За новими даними, удар міг бути настільки сильний, що потерпілий внутрішні травми черевної порожнини та грудної клітки не сумісні з життям

Трагедія ж сталася за 50 м від дому, де живе сестра загиблого.

Поки син прибіг до неї і пояснив, що сталося (в момент самої аварії він не був поряд), поки вона добігла до брата та надала йому допомогу, той вже втратив багато крові.

Жінка перев’язала Василю плече, але критично важливий час уже було втрачено.

У відео від ТСН фельдшер невідкладної допомоги показав на кореспондентці Анні Махно, як правильно треба накладати джгут при подібній артеріальній кровотечі.

Цікаво, що при венозній кровотечі, коли кров – темна, а не яскраво червона, застосовувати джгут, пасок чи турнікет – не обов’язково.

 

Достатньо просто пальцем чи тканиною затиснути рану в місці витікання крові.

Детальніше на відео:

ДОПОВНЕНО

Як виглядає, чоловік загинув усе ж не через крововтрату, а через травми завдані ударом – несумісні з життям.

У коментарях пишуть:

Галина Фінчук

Після судмедекспертизи. Окрім великої крововтрати, у загиблого були внутрішні травми черевної порожнини та грудної клітки не сумісні з життям. І ще раз переконуюсь що телебачення вирізує лише ті моменти які їм цікаві. Чому не взяли коментарі у лікарів швидкої які приїхали на допомогу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень