«Я не «шкуродер», я захищалась», - жінка, яку звинувачують у жорсткому вбивстві видри у Клесові (ФОТО/ВІДЕО)

Я захищалась від агресивної тварини, яка прийшла з лісу (с)

Раніше ми повідомляли про інцидент у Клесові. Місцева мешканка Вікторія Никончук звинувачувала сусідку у вбивстві видри, яку сім'я Никончуків врятувала торік.

Втім, у сусідки Вікторії – Наталії – власна версія. Про ситуацію редакцію Радіо Трек повідомила сама Наталія Мамонтова:

 - Доброго дня, шановне панство!!! Спробую роз'яснити ситуацію, щоб це не виглядало так однобоко. Мені дуже, дуже жаль, що так сталося!!!! Але ситуація дещо не така, як її описує пані Вікторія. Я не вбивала тварину тому, що вона просто заліза до мене на город. Відстань від моєї хати до хати пані Вікторії приблизно така сама як від моєї хати до лісу.

 

Я у СВОЄМУ дворі захищалася від дикої та агресивної тваринки, що кидалася на мене і яка прийшла з лісу. Оборонялася першим що було під рукою. Я її травмувала. Коли я отямилася - сказала чоловіку. Він повідомив, що сусіди шукають якусь тваринку. Я зрозуміла, що накоїла - пішла чесно повідомляти сусідів.

 

Розповіла, що накоїла і наскільки це було можливо в тій ситуації перепросила у сина Вікторії. Чоловік Вікторії запевнив мене, що вони претензій до мене не мають, бо тваринка втекла з під нагляду.

 

Я проста сільська жінка, багато працюю до сусідів за паркан часу не маю зазирати. І не можу знати яких екзотичних тварин вони тримають. У тваринках я також погано розбираюся. Що звісно не применшує моєї провини. Мені дуже жаль що так сталося.

 

Я не «шкуродер», як мене тепер називають і у мене вдома живуть тварини. Ще раз перепрошую!!!!!!А виставляючи ситуацію так однобоко чи не намагається пані Вікторія зменшити свою відповідальність по недогляду за тваринкою???

 

А те що вона виставила мої особисті дані на загал, не додає їй порядності....

Чи звертались учасники конфлікту до правоохоронців – невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень