Відомо, коли завершиться опалювальний сезон у Рівному

Офіційно

З’явився проект рішення про завершення опалювального сезону в Рівному. Міський голова Володимир Хомко готовий його підписати, інформує прес-служба Рівненської міської ради.

 - Відповідно до розпорядження міського голови від 12.04.2019 № 365-р «Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років в місті Рівному» підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності та теплопостачальним підприємствам (ТОВ «Рівнетеплоенерго», ПрАТ «ЕСКО-Рівне», ТОВ «Енергозбереження Рівне») дозволити закінчити опалювальний сезон 15 квітня 2019 року, — йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, торік теплопостачання припинили 6 квітня. 

Зауважимо, опалювальний сезон припиняють, коли середньодобова температура упродовж трьох діб становить не нижче восьми градусів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень