ON-LINE

Із садочків до тепла не підключені: №№ 42, 46 і 3 (Сичик)

вівторок, 23 жовтня 2018
А також – одна школа, учкомбінат та ПДМ

З учорашнього дня у Рівному офіційно почався опалювальний сезон.

В навчальні заклади міста тепло подали ще 17 жовтня. Однак деякі досі стоять без тепла. Які та чому, розповідає заступник начальника управління освіти Катерина Сичик:

Практично всі дошкільні заклади підключені вже до тепла. Не підключили ще дитсадки №3 і №46. Там якийсь порив трубопроводу та в самої котельні проблеми. 42-й садочок – там шукають ще якість проблеми.

 

Якщо всі ці три підключать, то питання з садками буде вирішено. Від цієї котельні, до якої підключені 3-й і 46-й також отримують тепло НВК №2 та Рівненська українська гімназія. Відповідно в них також поки що немає тепла. 

Міський навчально-виробничий комбінат і ПДМ. В управлінні сподіваються, що роботи вдасться завершити до кінця сьогоднішнього дня. Освітяни тримають простійний зв’язок з тепловиками. До слова, сотні будинків у Рівному також досі без тепла. В «Рівнетеплоенерго» просять не перейматися.

Ще перед початком опалювального сезону в установі попередили, що тепло в оселі подаватимуть поступово. Вродовж кількох днів тепловики проводитимуть обов’язкове налагодження гідравлічних режимів роботи теплових мереж котелень.

Наші новини у Telegram 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного