ON-LINE

Із садочків до тепла не підключені: №№ 42, 46 і 3 (Сичик)

вівторок, 23 жовтня 2018
А також – одна школа, учкомбінат та ПДМ

З учорашнього дня у Рівному офіційно почався опалювальний сезон.

В навчальні заклади міста тепло подали ще 17 жовтня. Однак деякі досі стоять без тепла. Які та чому, розповідає заступник начальника управління освіти Катерина Сичик:

Практично всі дошкільні заклади підключені вже до тепла. Не підключили ще дитсадки №3 і №46. Там якийсь порив трубопроводу та в самої котельні проблеми. 42-й садочок – там шукають ще якість проблеми.

 

Якщо всі ці три підключать, то питання з садками буде вирішено. Від цієї котельні, до якої підключені 3-й і 46-й також отримують тепло НВК №2 та Рівненська українська гімназія. Відповідно в них також поки що немає тепла. 

Міський навчально-виробничий комбінат і ПДМ. В управлінні сподіваються, що роботи вдасться завершити до кінця сьогоднішнього дня. Освітяни тримають простійний зв’язок з тепловиками. До слова, сотні будинків у Рівному також досі без тепла. В «Рівнетеплоенерго» просять не перейматися.

Ще перед початком опалювального сезону в установі попередили, що тепло в оселі подаватимуть поступово. Вродовж кількох днів тепловики проводитимуть обов’язкове налагодження гідравлічних режимів роботи теплових мереж котелень.

Наші новини у Telegram 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного