«Висловлюю їм респект», - Хомко про дипломатичних власників кав’ярень у Рівному

Міський голова повідомив також і про послаблення карантину та пожартував про роботу Кабміну

Як відомо, послаблювати карантин в країні збираються з понеділка, 11 травня.

Рівне – не виключення.

Очільник Рівного Володимир Хомко

Міський голова Володимир Хомко пообіцяв детально все розповісти

про послаблення карантину після засідання комісії з питань ТЕБ та НС при міській раді.

А в ефірі Радіо Трек Володимир Хомко повідомив інше:

- Моя критика подіяла (сміється), бо на вечір було рішення Кабінету міністрів. Ми будемо розглядати усі пропозиції Кабміну, але останнє слово – за членами комісії.

 

Звернемо увагу на звернення підприємців, власників малих кав’ярень.

 

Висловлюю їм респект, там дуже все дипломатично прописано.

 

Їхнє звернення розглянемо об 11 на комісії, але ще раз кажу, я не буду займатись популізмом. Хочу, щоб рішення комісії було колегіальним і об'єктивним.

 

Тож, доведеться прислухатися до епідеміологів та фахівців Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, напередодні до Володимира Хомка звернулися підприємці міста Рівне — представники бізнесу мобільного харчування, а саме кав‘ярень, мобільних кав’ярень, закладів швидкого харчування на базі кіосків, МАФів та інших потужностях операторів ринку харчових продуктів міста Рівного.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень