«Вишеньку» у Рівному Харковець хоче відкрити у жовтні

Дитячий садок «Вишенька» на Соборній, у Рівному, запрацює з дня на день.

Тут відкриють 5 груп, і це можливість одночасно навчати близько 130 дітей.

Реконструкція приміщення під дитячий садок завершується, робили її за кошти з бюджету розвитку. Його загальна сума 40 млн гривень, і левову частку від цієї цифри витратили саме на дитсадок № 17.

Василь Харковець під час "Відкритого мікрофону" на "Радіо Трек"

Про це розповів в ефірі «радіо Трек» начальник міського управління освіти Василь Харковець:

Припустимо з цих 40 млн «левова частка» піде на відновлення дошкільного навчального закладу № 17, це «Вишенька», на вулиці Соборній. Його скоро відкриють, маю на меті, що це станеться у жовтні. Буквально з дня на день буде відкриття.

Поки тривали ремонтні роботи в електронну чергу записувались батьки, які проживають у цьому районі. Тож дітей прийматимуть згідно зі сформованими списками.

Зауважимо, раніше тут планували створити 6 груп, але частину приміщення віддали в оренду спілці інвалідів з дитинства, відомою в місті як громадська організація «Передзвін».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень