Рівненщина отримала перший інклюзивний центр

Сьогодні, 28 серпня, у Дубно відкрили перший в області інклюзивний центр. Навчання тут розпочнеться вже 1 вересня. Тоді близько 200 дітей з особливими освітніми потребами зможуть отримувати корекційно-розвиткові послуги.

Відкриття такого закладу є реальним втіленням Меморандуму про співпрацю, який минулого року підписали дружина Президента Марина Порошенко та голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. 

Новенький інклюзивно-ресурсний центр, розміщений на першому поверсі Дубенської гімназії №2 і складається із двох окремих кімнат. Заклад облаштований за сучасними європейськими стандартами. Він оснащений ноутбуками, планшетними комп’ютерами, мультимедійними комплексами, дидактичними ігровими матеріалами та іншими багатофункціональними пристроями.

Центр має освітні осередки, зокрема: для занять лікувальною фізкультутрою, іграми, куточок логопеда та відпочинку. Крім того, вже обладнані місця, де діти будуть займатися з іншими спеціалістами: вчителями-олігофренопедагогами, дефектологами та практичними психологами.

Інклюзія передбачає те, що всі учні можуть навчатися за місцем проживання, а корекцію отримуватимуть в центрі, додав міський голова Дубна Василь Антонюк. Усе це заради однієї мети, аби усі школярі без виключення навчалися й проводили час разом та виховувалися у сім’ї.

Як розповів обласний очільник освіти Григорій Таргонський, у 2017-2018 навчальному році інклюзивне навчання вже було організовано у 175 школах Рівненщини, де здобували освіту 405 учнів різного віку. Головні завдання інклюзивно-ресурсних центрів − проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку, надання кваліфікованого супроводу при роботі з дитиною.

У межах субвенції, яка передбачає державну підтримку дітей з особливими освітніми потребами, Рівненська область отримала близько 11 мільйонів гривень.

Це вдвічі більше ніж торік: у 2017-му році до обласного бюджету надійшло майже 6 мільйонів гривень.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень