ON-LINE

«Чому у школі №15 Рівного припинили поглиблено вивчати іноземні мови?» - батьки школярів

понеділок, 10 вересня 2018
Хоча досі заклад називали спеціалізованим із поглибленим вивченням мов
Школа №15

Батьки другокласників, які навчаються у школі №15, звернули увагу на те, що у їхніх дітей стало менше годин англійської мови. Вони знають, що у зв’язку з реформою освіти, закладів нового типу більше не буде, бо їх перепрофілюють. Але не розуміють, чому перейменування закладу і зменшення годин іноземної мови не відбулося, приміром, у гуманітарній гімназії, яка теж є закладом нового типу і спеціалізується на вивченні мов.

Заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик пояснила, що згори наказу припиняти поглиблене вивчення іноземних мов не було. А рішення щодо цього питання приймають безпосередньо у закладі і поінформувати про нього мали батьків школярів:

У законі говориться, що у закладах нових, які почнуть працювати за програмою нової української школи, в статутах можуть передбачати поглиблене вивчення тих предметів, які вони хочуть.

 

Батьки повинні були всю цю інформацію отримати. Якщо йде якесь скорочення і воно прийняте, і внесене до освітньої програми, до статуту, то батьки про це повинні знати.

За словами Катерини Сичик, поглиблене вивчення мов може вводитися за рахунок варіативної складової навчальної програми. Що стосується зміни назви закладу, то її необов'язково робити вже зараз. Бо перехід від закладів нового типу триватиме чотири роки.   

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного