«Чому у школі №15 Рівного припинили поглиблено вивчати іноземні мови?» - батьки школярів

Хоча досі заклад називали спеціалізованим із поглибленим вивченням мов

Батьки другокласників, які навчаються у школі №15, звернули увагу на те, що у їхніх дітей стало менше годин англійської мови. Вони знають, що у зв’язку з реформою освіти, закладів нового типу більше не буде, бо їх перепрофілюють. Але не розуміють, чому перейменування закладу і зменшення годин іноземної мови не відбулося, приміром, у гуманітарній гімназії, яка теж є закладом нового типу і спеціалізується на вивченні мов.

Заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик пояснила, що згори наказу припиняти поглиблене вивчення іноземних мов не було. А рішення щодо цього питання приймають безпосередньо у закладі і поінформувати про нього мали батьків школярів:

У законі говориться, що у закладах нових, які почнуть працювати за програмою нової української школи, в статутах можуть передбачати поглиблене вивчення тих предметів, які вони хочуть.

 

Батьки повинні були всю цю інформацію отримати. Якщо йде якесь скорочення і воно прийняте, і внесене до освітньої програми, до статуту, то батьки про це повинні знати.

За словами Катерини Сичик, поглиблене вивчення мов може вводитися за рахунок варіативної складової навчальної програми. Що стосується зміни назви закладу, то її необов'язково робити вже зараз. Бо перехід від закладів нового типу триватиме чотири роки.   

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень