Випускні іспити таки пройдуть у формі ЗНО

Міністерство освіти і науки встановило, що випускні іспити в школах у вигляді зовнішнього незалежного тестування повинні пройти в період з 16 по 30 травня 2016 року

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Усі випускники для отримання атестата про середню освіту обов'язково повинні будуть здати зовнішнє тестування з української мови та літератури, іноземної мови та математики або історії України на вибір в період з 16 по 30 травня 2016 року.

Для учнів, які закінчили 9-й клас, в період з 1 по 10 травня будуть проведені іспити з української мови, математики та одного предмету за вибором з переліку, який визначається педагогічною радою навчального закладу.

Після 4-го класу в період з 10 по 20 травня будуть проведені іспити з української мови, літературного читання та математики.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень