Враження першокласників та очікування випускників

У Рівному відбулася святкова «лінійка» до Дня знань

За інформацією Рівненської облдержадміністрації, в області нараховується 672 загальноосвітні школи, де навчається майже 150 тисяч школярів, з яких понад 16 тисяч – першокласники.

Також у перший день навчального року до школи пішло півтисячі дітей, які прибули  на Рівненщину з Криму та східних областей України.

Усі вони 1 вересня взяли участь у сватковій «лінійці» до Дня знань.

Кореспондент Радіо Трек завітав на урочистості до Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 та поцікавився, що ж очікують випуснкики від останнього року навчання у рідній школі.

– Я надіюся, що цей навчальний рік промайне швидко і просто на «клас!», на «ура!»

– Очікую, що цей рік буде найкращий, найвеселіший за всю школу. Це дуже велика відповідальність. Але є багато розваг й переживань так само.

– Хочеться цей рік закінчити достойно. Отримати хороші знання, щоб їх вистачило для того, щоб у майбутньому я змогла піти тим шляхом, яким я хочу.

– Я хочу найбільше найкращі спогади собі забрати і думати, згадувати про мою школу як про найкращу школу в світі, тому що вона мені подарувала майбутнє і вона мені подарувала моє життя.

– Вчитися так, щоб мене запам’ятали у школі, залишити щось на пам’ять їм. Не втратити друзів, знайти нових. Навести на правильний шлях першачків, яким потрібно буде пройти цей нелегкий шлях.

Своїми очікуваннями від початку навчання поділилися й маленькі першокласники. До школи вони прийшли разом із своїми батьками:

– Хочу бути розумною та все зрозуміти.

– Треба вчитися, щоб бути розумним, щоб мати професію комп’ютерщика.

– Я хочу знати дуже багато мов, щоб поїхати за кордон. Я хочу побачити багато дуже великих країн і міст.

– У мене сьогодні щасливе відчуття, що я іду в перший клас, буду вчитись і буду розумною.

– Нам роздали книжки із зошитами. Я люблю математику.

До слова, після закінчення святкової «лінійки» усі учні пішли до школи на їхній перший урок у цьому навчальному році. Вчителі традиційно провели виховну роботу та відпустили учнів продовжувати святкування. Об'ємні заняття за звичайним графіком розпочнуться для дітей вже із завтрашнього дня.

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень