Вуличну виставу велетенських невагомих фігур покажуть французи у центрі Рівного

Її привезе Французький альянс

В рамках фестивалю «Французька весна» «Альянс Франсез» Рівне запрошує на неймовірну вуличну виставу «Три Тотеми» від французької компанії «Les Quidams». Вона відбудеться 9 липня о 21:30 на Майдані Незалежності у Рівному.

Рухаючись плавно та неквапливо, фігури раптом оживають та починають з легкістю танцювати. На публіку чекає відкриття: що ж це за загадкові тіні, які випромінюють світло?

Творча компанія «Les Quidams» відома у 40 країнах світу завдяки своїм дивовижним вуличним перформансам. Їхня спеціалізація – мандрівні вистави, під час яких глядачі  гуляють серед велетенських невагомих силуетів, які беззвучно линуть.

Захід відбудеться за підтримки Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні та Рівненської міської ради, - повідомляє Час Дій.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень