Рівненським школярам покажуть виставу французькою

А також німецькою мовами

З 30 листопада  і до 11 грудня в Парижі відбудеться 21 конференція ООН про зміну клімату. Попри трагічні події у французькій столиці, Посольство Франції в Україні, Рівненська обласна організація «Французький Альянс», Рівненська міська рада, Рівненський інститут післядипломної педагогічної освіти проводять низку заходів у листопаді та грудні.

Сьогодні у Рівному о 12-ій у ЗОШ № 27 відбудеться вистава для дітей, що вивчають французьку та німецьку мови. Її представить  франко-німецька трупа Die Ökolos. Після вистави учні зможуть поспілкуватися з акторами французькою та німецькою на теми з проблем екології.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень