Встигнути до 1 грудня. Триває масове повернення грошей на картки ПриватБанку

Більшу частину суми уже виплачено. Хто отримає гроші?

У Міністерстві фінансів відзвітували про масштабні виплати на картки державного ПриватБанку. За повідомленням пресслужби Мінфіну йдеться про компенсацію грошей за пробне ЗНО-2020, яке скасували через збільшення кількості хворих на COVID-19.

Станом на 1 жовтня Міністерство освіти та науки України спільно з «ПриватБанком» повернули кошти за пробне ЗНО вже 149 611 учасникам.

 

Сума повернених коштів – 36 млн 688 тис. грн, що становить 69,9% від загальної суми (52 млн 450 тис. грн).

 

Кошти виплачуються на безповоротній основі з Фонду боротьби з хворобою COVID-19 та її наслідками, які були спрямовані до «ПриватБанк» для їх повернення 218 тис. 663 учасникам.

Проведення виплат відбувається у період з 1 липня до 1 грудня 2020 року через відділення ПриватБанку.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень