Всього – 39 років. Рівне втратило ще одного Героя

Завтра відбудеться прощання

Рівняни попрощаються з воїном, який віддав своє життя за незалежність України. Руслана Оводюка мобілізували на початку січня 2024 року.

Діти та онуки — найбільше, що цінував та любив Руслан у житті. Він віддавав їм все, нічого не шкодуючи. Про службу Руслан рідним не розповідав, беріг їх від нервів та переживань.

39-річний солдат Руслан Оводюк загинув 8 березня 2024 року на Донецькому напрямку.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, о 10 годині на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі «Нове».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень