Все вирішив майстерний гол Пасіча. Рівненський «Верес» вже бачать в УПЛ

А херсонський «Кристал» стає аутсайдером

Футболісти рівненського «Вереса» обіграли херсонський «Кристал» (2:0) у 25-у турі чемпіонату України серед клубів Першої ліги.

М'ячі забили Геннадій Пасіч (51) та Михайло Шестаков (68, з пенальті).

Тож рівненський «Верес» впевнено крокує в УПЛ, вважають спортивні оглядачі.

Поки ж рівненський клуб лідирує в Першій лізі.

У минулому турі підопічні Юрія Вірта не зуміли обіграти «Агробізнес», проте це ніяк не позначилося на перспективах команди.

Вони як і раніше випереджають «Чорноморець» і мають дві гри в запасі.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень