Вперше там звучав український гімн! Рівнянин тріумфував на найстарішому турнірі світу (ВІДЕО)

Зі спідвею

Марко Левішин святкує перемогу. Фото - тут і далі - Сергія Головні.
Марко Левішин святкує перемогу. Фото - тут і далі - Сергія Головні.

Меморіал Любоша Томічека в Празі довгі роки був кінцевим акордом чотириденного спідвейного свята на чеській землі. Понеділок був днем спідвею в столиці Чехії й днем тріумфальної перемоги вихованця рівненського спідвею, повідомив директор «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня:

 - 53-й за ліком Меморіал видатного чеського гонщика, який вперше був проведений у 1969 році, завершився тріумфом українця.

 

Вперше за усі роки змагань Гімн України звучав під час церемонії нагородження. І цього успіху досяг найкращий гонщик сезону - рівнянин Марко Левішин.

Після невдач у Златій Прілбі Пардубіце Марко Левішин реабілітувався сповна. 12 очок в основній серії заїздів та перемога у фіналі. 5 спортсменів і 5 кіл! А які імена?

 

Кшиштоф Бучковські з Польщі та тріо господарів треку на чолі з Яном Квехом, Едуардом Крчмаржом та одноклубником з Кросно Вацлавом Міліком. Вдалий старт та 5 кіл лідерства.

Сергій Головня зазначив, що жоден з українських гонщиків, починаючи з 1969 року не перемагав у цьому турнірі. 

Фінал змагань – на відео нижче:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень