Вихованець легенди з Рівного склав екзамени на гаровій доріжці у Польщі

Капустін - перший підліток з України, який у такому віці виборов свою ліцензію

Роман Капустін на польському треці. Фото опублікував Сергій Головня.
Роман Капустін на польському треці. Фото опублікував Сергій Головня.

Вихованець «Рівненського міського спортивно-технічного клубу», тренер Віктор Гайдим, рівнянин Роман Капустін став першим українським гонщиком, який у віці 15 років здав теоретичний та практичний (тобто заїзди на час) екзамен зі спідвею. Про це повідомляє керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня:

 - Рівнянин Роман Капустін став першим українським гонщиком, який у віці 15 років здав теоретичний та практичний (тобто заїзди на час) екзамен по спідвею. В Польщі цей вид спорту настільки ж популярний, як і футбол.

 

Фактично саме ці дві абсолютно різні й різнопланові дисципліни утримують першість зацікавленості серед польських фанів як на трибунах, так і перед телеекранами.

 

Спідвей у Польщі абсолютно професійний спорт. Аби отримати ліцензію, потрібно проїхати 4 кола дистанції не гірше ніж 18 % від рекорду треку. Тобто будь-кого до змагань не допустять. Екзамен складали на треці у Равічі.

 

Роман Капустін. Фото оприлюднив Сергій Головня.
Роман Капустін. Фото оприлюднив Сергій Головня.

 

Потрібно відзначити, що позитивні результати здобуті завдяки співпраці та підтримці клубу Unia Tarnów ŻSSA з яким підписано меморандум, а також копіткій роботі тренера Станіслава Бужі, - багаторазовий переможець та призер безлічі змагань у Рівному підготував двигун для нашого з вами рівнянина Романа Капустіна і той не підвів.

 

Чекаємо на перші старти у ролі гонщика в юніорських першостях Польщі.

Сергій Головня також пропонує надати Станіславу Бужі звання Почесного громадянина міста Рівне. Як Вам пропозиція?

Станіслав Бужа
Станіслав Бужа

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень