![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Поламав ключицю
Невдало закінчився черговий тур командної першості Польщі серед юніорів DMPJ для рівненського спортсмена Романа Капустіна. Про це повідомив керівник Клубу вболівальників рівненського спідвею Сергій Головня:
- У змаганнях 2-го туру чвертьфінальної групи стартували клуби з Тарнува, Ченстохови, Зеленої Гури та власне господарі треку Гнєзно. У 13-му заїзді на виході зі стартового віражу гонщик тарнувських ластівок Роман Капустін потрапив у завал із трьох райдерів та влетів у надувний борт. Мотоцикл потребує капітального ремонту.
Міцність бортів рівнянин перевіряв разом з Шимоном Волоським з Ченстохови. Винним у падінні визнали Кацпера Рихлінського із Зеленої Гури.
Обидва гонщики – у лікарні. За попередніми даними в Капустіна підозра на перелом ключиці (як мінімум тріщина в одній із кісток). Наразі спортсмена перевезли до шпиталю в Познані. Почувається добре. Найближчі старти талановитого рівненського гонщика скасовано.
До слова, вихованець «Рівненського міського спортивно-технічного клубу», тренер Віктор Гайдим, рівнянин Роман Капустін став першим українським гонщиком, який у віці 15 років здав теоретичний та практичний (тобто заїзди на час) екзамен зі спідвею.
Нагадаємо, напередодні стало відомо про травми іншого гонщика – Віктора Трофимова-молодшого.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Історичний день. Рівнянин стартував в командній першості Польщі серед юніорів DMPJ
Рівненські спортсмени складають особливі екзамени у Польщі
Улюбленець рівнян Марко успішно дебютував у Першій лізі
Поляки забрали до себе трьох перспективних спідвеїстів м.Рівне
«Я заїдаю війну»: як працює переїдання і чи варто себе стримувати - розповіла дієтологиня
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК