Поляки забрали до себе трьох перспективних спідвеїстів м.Рівне 

Хлопці тренуватимуться у клубі «Унія», поки в країні триває війна

Троє юних рівненських спідвеїстів, поки в Україні триває війна, тренуватимуться у польському місті Тарнув на базі клубу «Унія». Про це Суспільному розповів керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня.

Український та польський клуби вже домовилися про це. Тренуватися до Польщі найближчими днями вирушать Роман Капустін, Михайло Тимощук та Василь Зламан. Усі троє торік брали участь у фіналі чемпіонату Європи зі спідвею серед юнаків до 16 років.

 - У нас працює секція спідвею, і ми хочемо, щоб наші перспективні хлопці не втратили цей спортивний рік.

 

Тому ми домовилися з «Унією» з Тарнува, що цей клуб візьме під опіку наших гонщиків, забезпечить їх проживанням, харчуванням, а найголовніше — вони зможуть тренуватися під керівництвом добре знаного у Рівному спідвеїста Станіслава Бужі, — розповів Сергій Головня.

За словами Сергія Головні, до «Клубу вболівальників рівненського спідвею» зверталися з пропозицією взяти під опіку юних гонщиків також клуби з польських Лєшно, Любліна та Жешува. Але оскільки «Унія» з Тарнува запропонувала допомогу першою, тому саме туди поїдуть юні рівненські спідвеїсти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень