![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Хлопці тренуватимуться у клубі «Унія», поки в країні триває війна
Троє юних рівненських спідвеїстів, поки в Україні триває війна, тренуватимуться у польському місті Тарнув на базі клубу «Унія». Про це Суспільному розповів керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня.
Український та польський клуби вже домовилися про це. Тренуватися до Польщі найближчими днями вирушать Роман Капустін, Михайло Тимощук та Василь Зламан. Усі троє торік брали участь у фіналі чемпіонату Європи зі спідвею серед юнаків до 16 років.
- У нас працює секція спідвею, і ми хочемо, щоб наші перспективні хлопці не втратили цей спортивний рік.
Тому ми домовилися з «Унією» з Тарнува, що цей клуб візьме під опіку наших гонщиків, забезпечить їх проживанням, харчуванням, а найголовніше — вони зможуть тренуватися під керівництвом добре знаного у Рівному спідвеїста Станіслава Бужі, — розповів Сергій Головня.
За словами Сергія Головні, до «Клубу вболівальників рівненського спідвею» зверталися з пропозицією взяти під опіку юних гонщиків також клуби з польських Лєшно, Любліна та Жешува. Але оскільки «Унія» з Тарнува запропонувала допомогу першою, тому саме туди поїдуть юні рівненські спідвеїсти.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Трофімов-молодший повернувся у м. Рівне, аби позмагатись з латвійським «Локомотивом»
Фінальний заїзд проводили тричі. А рекорд Квеха спідвеїсти навіть «не догнали» (ФОТО)
Спідвеїсту, який поб'є рекорд Квеха, обіцяють гроші на Меморіалі Ігоря Марка
Спідвеїст Левішин отримав два «подарунки» від міського голови Рівного (ФОТО)
Знову! Змагання зі спідвею у Рівному перенесли вдруге
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК