Впав на рушницю, а вона вистрелила: подробиці стрілянини у поліському лісі

Схоже на збіг невдалих обставин?

Вчора, 2 лютого, правоохоронцям  надійшло повідомлення від 25-річного жителя села Половлі Вараського району, що односелець стріляв у його віз.  

Слідчі встановили, що о 07:30 у лісовому масиві урочища «Мезлози» 50-річний місцевий житель виявив двох односельців, які возом перевозили зрубану сосну. Чоловік стверджує, що після зробленого ним зауваження щодо законності походження деревини, між ним та молодиками, 31-річним і 25-річним жителями села Половлі, виник конфлікт.

Спочатку його ображали словесно, а потім штовхнули.

В цей час 50-річний чоловік не втримався на ногах, впав на землю та випадково здійснив один неприцільний постріл з рушниці, яку тримав у руках.

На щастя, ніхто не постраждав — куля влучила у колесо підводи.

Під час огляду місця подія у лісовому масиві правоохоронці виявили віз, навантажений сімома сосновими колодами.

Відповідного дозволу та документів на деревину у чоловіків не було.

За місцем проживання 50-річного жителя села Половлі слідчі вилучили рушницю, яку скеровуватимуть на експертизу. Правоохоронцям чоловік пояснив, що зброю придбав нещодавно, тож зареєструвати її ще не встиг.

Усі обставини події встановлюють слідчі Вараського районного відділу у рамках кримінального провадження, відкритого  за фактом хуліганства.  

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень