На Поліссі – чергова сутичка через бурштин: рейди тривають

30 невідомих осіб перекрили дорогу деревами та чинили супротив правоохоронцям

Упродовж минулої доби правоохоронці опрацювали п’ять повідомлень щодо незаконного промислу старателів і провели відпрацювання на території Зарічненського району. 

Так, вчора, 4 січня, поліцейські Зарічненського відділення спільно з працівниками оперативного штабу та військовослужбовцями Нацгвардії поблизу села Борове виявили та вилучили автомобіль «УАЗ» та мотопомпу кустарного виробництва. 

Під час транспортування понад 30 невідомих осіб почали чинити супротив правоохоронцям, зокрема і перекривши дорогу деревами. 

За фактом опору працівникові правоохоронного органу під час виконанням ним службових обов’язків розпочато досудове розслідування.

У цілому впродовж минулого року у поліції області зареєстровано сім кримінальних проваджень за фактом опору правоохоронцям під час рейдів щодо незаконного видобутку бурштину. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень