

Поліція шукає підозрюваного в умисному вбивстві
У Дубні загинув 23-річний чоловік. Його застрелили з автомата. За поки не підтвердженими даними, хлопець працював фельдшером.
У розважальному закладі Дубна цієї ночі відпочивало кілька компаній. Близько другої години 34-річний місцевий житель, перебуваючи у стані сп’яніння, почав поводитися неадекватно та агресивно, чіпляючись до інших людей у закладі. Як наслідок — між двома компаніями на вулиці виникла сутичка та бійка, - йдеться у повідомлені поліції.
Отримавши незначні тілесні ушкодження, 34-річний чоловік вирішив помститися.
Він вскочив у своє авто «Toyota Land Cruiser» та поїхав. За кілька хвилин повернувся та влаштував стрілянину, поціливши у 23-річного хлопця.
Зловмисник продовжував стріляти. На щастя, орієнтовно 25 осіб, які перебували біля закладу, встигли втекти, тож ніхто більше не постраждав. Зі слів очевидців події, зброя була схожа на автомат Калашникова.
Після цього дубенчанин почав утікати на своєму позашляховику, протаранивши одну з автівок, що була припаркована біля закладу, а потім – в’їхав у стіну. Коли зрозумів, що авто далі їхати не може, втік. Місцеперебування зброї встановлюється. Транспортний засіб поліцейські вилучили та помістили на територію місцевого відділу поліції.
Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Зеленський прийняв рішення: що буде з переведенням годинника у березні?
Приходитимуть кожні три місяці: в Україні змінили правила повірки лічильників води
Запах старості зникне за один день: вдалий лайфхак для дому, який може зробити кожен
Пенсіонерів звільнили від сплати податку: що відомо
Після війни будуть нові гроші: НБУ показав, як вони виглядатимуть
25-річну українку знайшли мертвою у Туреччині: в наручниках і з пакетом на голові (3 ФОТО)
«Одноголосно рекомендував смертний вирок»: назвали дату першої за 70 років страти у США (ФОТО)
«Сміливий, безбашений і трохи романтик»: зрада дружини стала причиною жорстокого вбивства (6 ФОТО)
Вбив односельця кухонним ножем: мешканцю Рівненщини загрожує 15 років за ґратами
Трагедія на підприємстві на Волині: чоловіка вбили струменем води
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415