ВООЗ: Коронавірус може залишитися з нами надовго (ФОТО)

«Він буде присутнім у світі постійно» (с)

[media=181668] Про це повідомили 13-го травня представники Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) під час пресконференції, яка відбулася у Женеві. 

«Важливо усвідомити, що є вірогідність того, що COVID-19 буде в ендемічному стані (тобто буде присутнім у світі постійно) і ніколи повністю не зникне», - повідомив експерт з надзвичайних ситуацій Майк Раян (Mike Ryan).

Майк Раян

Він зазначив, що існує ряд захворювань, проти яких є вакцини, але людство все ще не позбулося їх повністю, наприклад кір.

«ВІЛ не зник, однак ми навчилися більш ефективно йому протидіяти. Я вважаю, що нам потрібно тверезо оцінювати ситуацію, сьогодні ніхто не знає, коли саме зникне ця хвороба.


Немає жодних дат, можливо, ця хвороба стане довготривалою проблемою, а можливо і ні» - зазначив представник ВООЗ.

ВООЗ вважає, що країнам не варто поспішати з запуском економіки, відкриттям кордонів та відновленням авіасполучення, усе це треба робити поступово.

Марія ван Керкгове

«Нам потрібно зрозуміти, що для того, щоб повністю вийти з цієї пандемії, нам знадобиться час», - додала епідеміолог ВООЗ Марія ван Керкгове (Maria van Kerkhove).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень