«Воплі Відоплясова» записали пісню з сином Олега Скрипки (ВІДЕО)

В її основі – старовинний текст, якому вже близько 100 років

 

Гурт «ВВ» випустив новий сингл, записаний з Устимом – сином Олега Скрипки. Пісня називається «Ми ростем» і присвячена пластунам.

В її основі – старовинний текст, якому вже близько 100 років, видатного українського автора Богдана Нижанківського.

Устим Скрипка, попри юний вік, вже давно та серйозно займається музикою. У свої 13 років він вже встиг опанувати кілька музичних інструментів, фах аранжувальника, а також активно розвиває свій блог на YouTube. З часом хлопець планує випустити ще й свій сольний альбом.

Сам лідер «ВВ» Олег Скрипка каже, що композиція «Ми ростем» - це своєрідний гімн «Пласту», організації українських скаутів, яка вже понад 100 років сприяє культурному та патріотичному вихованню юнацтва та дітей. Цікаво, що пластунами є всі діти Скрипки.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень