Рівненські пластуни їдуть до Польщі

До Любліна

Фото зі сторінки у Фейсбук Директора комунального закладу «Дитячо-юнацький Пластовий Центр міста Рівного» Анни Копил

Представники Рівненської міської молодіжної  організації «Станиця Рівне Пласту - НСОУ» та комунального закладу
«Дитячо-юнацький Пластовий Центр міста Рівного» на запрошення Українського Пласту в Польщі візьмуть участь в акції

«Полум'я Братерства».

Захід відбудеться у Любліні 14-15 серпня. Акція має на меті вшанувати пам'ять воїнів армії УНР, що брали участь у війні з більшовиками в 1920 році.

Програма акції передбачає:

Зустріч місцевими пластунами;

 

Покладання квітів та запалення лампад на могилах воїнів армії УНР, похованих на Люблінському кладовищі;

 

Екскурсія в місто Замостя, яке в 1920 році українські та польські війська захищали від Червоної Армії С. Будьонного;

 

Зустріч представниками Українського Товариства в місті Любліні.

Директор комунального закладу «Дитячо-юнацький Пластовий Центр міста Рівного» Анна Копил

Директор комунального закладу Анна Копил повідомила, що з Рівного вирушать понад 20 осіб. Частково фінансує Пластовий Центр, 500 грн - вкладка учасників, а всі інші витрати взяли на себе меценати з Польщі, які зібрали 900 злотих.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень