Вони точно щось знали: Чому наші предки боялися вимовляти слово «чорт»

Воно може накликати біду на того, хто говорить

Кожна людина має слова-паразити. Зазвичай ми говоримо їх і навіть не зосереджуємо свою увагу, що з нашого рота вилітають зайві слова. Це можуть бути різні слова, але є й ті, хто люблять часто говорити слово «чорт».

Воно і до так неприємне на слух, так ще й може принести нещастя тому, хто його говорить.

Чому не варто говорити «чорт»

Чорт — це містична істота, яка схожа на людину і на тварину. Це створіння — втілення зла. Його, як символ чогось поганого, використовують в різних казках і мультиках.

Не можна згадувати це слово, навіть якщо людина намагається замінити ним якусь лайку. Тому що це не принесе нічого хорошого, а навпаки, таким чином абсолютно неусвідомлено людина закликає «чорта» до себе.

Він буде постійно поруч, втручатися в усі справи і починання.

Наші предки побоювалися вимовляти вголос це слово. Вони намагалися замінювати його іншими, наприклад, лукавий або нечистий.

Якщо часто вимовляти це не хороше слово, то з часом позитивна енергетика людини буде зникати. Езотерики кажуть, що це слово змінює колір аури людини. А це, своєю чергою, наповнює негативом життя.

Що каже церква?

Всі священнослужителі прирівнюють слово до гріха, тому що воно символізує лукавого. І якщо ненавмисно де-небудь вирвалося таке слово, краще відразу вимовити: «Спаси, Христос».

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень