ON-LINE

Водойми Рівненщини патрулюватимуть дрони

середа, 04 січня 2017
Рибінспектори краю сподіваються на суттєве переоснащення у зв'язку з появою Рибного Патруля

Рівненщина стала одним з пілотних регіонів де розпочалося формування рибного патруля. Він прийде на заміну управлінню охорони, використання і відтворення водних та регулюванню рибальства у Рівненській області «Рівнерибохорона» , процес ліквідації якої розпочався ще у 2015 році.

Рибний патруль як і його попередники здійснюватиме контроль за виловом риби, виявленням браконьєрства та співпрацюватиме із орендарями ставків і правоохоронними органами.  Щоправда, рибний патруль в Україні хочуть значною мірою осучаснити, щоб він був більше схожим до нової патрульної поліції.

Як розповіла нам прес-секретар, ще поки «Рівнерибохорони» , Юлія Глощук – впершу чергу новий рибний патруль має отримати нове технічне оснащення, адже наявна техніка уже давно застаріла:

В цьому році виділили найбільше коштів саме на оснащення рибного патруля за останніх 10 років. А для рибного патрульного в першу чергу необхідно транспортний засіб, човни, мотори і планується також закупити дрони, щоб спостерігати як умога ефективніше за станом на водоймах області, - каже Юлія Глощук.

Як повідомляє Держрибагенство України, у бюджеті на 2017 рік на оснащення рибного патруля у 8 регіонах (окрім Рівненської, сюди входять  Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Миколаївська, Тернопільська, Одеська та Харківська області) передбачено 40 млн.грн. Щоправда скільки саме отримає рибний патруль Рівненщини поки невідомо, адже кошторис таких витрат в області  іще не затверджено.

Нині ж області триває формування інспекторського штату рибного патруля. За словами Юлії Глощук тестування складається з близько 400 питань, і чимало бажаючих не пройшли навіть перший етап тестування.

Тож за результатами конкурсу у грудні на Рівненщині затверджено посаду начальника відділу охорони та трьох інспекторів. Іще вакантними залишається близько 10 посад головних, провідних і старших інспекторів. Конкурс на заміщення цих посад буде оголошено у січні, і брати участь у конкурсі можуть як люди які працювали у цій галузі, так і зовсім сторонні. 


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Боліщук

    Загублено ID-паспорт та військовий квиток на прізвище Боліщук Анастасія. Прохання...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного