На Рівненщині просять заборонити підводне полювання

Зокрема, з таким проханням до комісії обласної ради з питань екології звернувся керівник «рибного патруля» управління Державного агентства рибного господарства Рівненської області Сергій Бондар

Він розповів, що на Рівненщині активно проводиться підводне полювання, що шкодить рибному господарству області. Як відзначає Сергій Бондар, нині на території області зареєстровано три клуби, що займаються підводним полюванням: це «Рівненський Случ», «Баракуда» та «Гарпун». Втім, заборонити офіційно це заняття не дозволяє законодавство. Далі пряма мова:

В цих клубах зареєстровані не тільки мешканці Рівненської області, а весь західний регіон України. За посвідченнями їдуть сюди і вибивають нам основне маточне поголів’я в наших водоймах. Але ми їм нічого не зробимо, тому що вони просто як громадська організація будуть з нами судитися.

Тому представники рибгосподарства звернулися до обласної ради, аби ті в свою чергу звернулися до Верховної Ради, щоб внести зміни до законодавства та заборонити підводну риболовлю. Депутати це прохання взяли до уваги, втім, чи матиме воно розвиток, вирішуватимуть на сесії облради. Нагадаємо, найближче засідання відбудеться 4 листопада.

Нагадаємо, відсьогодні на Рівненщині заборонений вилов риби.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень