На Млинівщині зупинили незаконний вилов риби

Як повідомляє прес-служба Рівнерибоохорони, днями на Млинівському водосховищі поблизу вул. І. Франка, що у Млиніському районі було виявлено двох громадян, які здійснювали вилов рибиз використанням промислових знарядь лову. у чоловіків вилучили три рибальські сітки.

Під час огляду місця події було виявлено свіжу рибу: 26 екземплярів плітки, загальною вагою 3,6 кг. Сума завданої шкоди сягнула 2210 грн.

Відповідальність за дані дії передбачено за ч.4 ст.85 КУпАП, за якою слідує накладення штрафу у вигляді від 20 до 40 мінімумів доходів громадян (340-680 грн.). 

Відомо, що вилучену рибу інспектором Рівнерибоохорони було передано до Млинівського районного територіального центру соціального обслуговування.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень