Як проходитиме на Рівненщині Водохреще: чи будуть масові купання

І хто відповідатиме за організацію заходів на це свято

Зараз - локдаун і масові заходи - заборонені.

Про це на брифінгу нагадав перший заступник голови ОДА Сергій Подолін. І додав, що 

відповідальність за проведення купань під час Водохреща лежить на територіальних громадах, на території яких розташовані водойми, де проходитимуть релігійні заходи.

 

Там, наголосив він, мають бути медпрацівник, рятувальник, і не повинно бути масового скупчення людей.

Сергій Подолін закликав також священників регулювати чисельнісь людей, які братимуть участь  у зануренні в ополонку.

Начальник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник, своєю чергою, зауважив, що

приносить користь організму, загартовує його регулярне, круглорічне купання в ополонці.

 

І закликав дотримуватися правил занурення у крижану воду та оцінювати свій стан здоров’я, проконсультуватися з медпрацівником, чи можна це робити.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень